Forum Młodzieżowe

~~Forum młodzieżowe "4Ways"~~

Ogłoszenie

Aby uzyskać pełen dostęp do forum zarejestruj się!

#1 2009-12-19 10:16:58

 Furey

Administrator

3868896
Skąd: 4Ways
Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 62
Punktów :   
WWW

Forum Dla Młodzieży "4Ways"

Forum Dla Młodzieży "4Ways"

Powstało dzięki, pewnemu 14-latkowi, który zwał się Furey...ok...to ani baśń, ani legenda...więc przechodze do rzeczy.
Owszem mam 14 lat i nazywam się Michał. Jestem Adminem tego forum.

PO CO JE ZAŁOŻYŁEM?
Szczerze...? Sam niewiem. Wpłynęło na to kilka czynników, m.in.: nuda. Tak, tak nudziłem się, jestem jedynakiem, i nie miałem do kogo gęby otworzyć, i wtedy właśnie wpadłem na pomysł z forum internetowym. Drugi czynnik to przemyślenia. W końcu nie każdy się zawsze nudzi. Ale...każdy ma, mniej czy więcej, problemów. I czasami łatwiej nam jest wyżalić się z "czegoś" komuś obcemu, niż kumplowi z klasy, bo nie ma ryzyka, że na następny dzień cały sql będzie o "tym czymś" wiedział, nie trzeba tutaj podawać prawdziwych danych, można zostać anonimowym

DLACZEGO AKURAT DLA MŁODZIEŻY?
A jak myślicie?... Tak, właśnie dlatego. Bo sam jestem częścią młodzieży. A poza tym gdy zakładałem to forum nie interesował mnie świat dorosłych. A tytuł "Forum Ogólnodostępne prowadzone przez 14-latka" nie trafiłby na czołówki. W koncu, kto najlepiej wie o czym rozmawia dzisiejsza młodzież? Tak, tak.. Ona sama, oczywiście. Mam dalej tłumaczyć dlaczego to forum jest dla "nas"? Chyba już nie trzeba... Co nie znaczy, oczywiście, że dorośli mają tutaj wstęp wzbroniony nie, nie. Często to tylko starsza osoba może pomóc nastolatkowi, więc dorosłych również serdecznie zapraszam!

CZEMU "FOURWAYS"?
Nawet nie pamiętam, skąd wziąłem tę nazwę. Po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku iż Four Ways - --> Cztery Strony np. Świata a na świecie żyje mnóstwo ludzi i każdy o czymś innym rozmawia, ma inne zainteresowania i problemy. TO tak jak tutaj. "Dla każdego coś dobrego". Każdy tu znajdzie odpowiednie miejsce do rozmowy.

Tak więc najmocniej zapraszam na Forum "4Ways" i życzę miło spędzonego i przegadanego czasu!

Pzdr.
Admin
Furey


..."I w życiu warto mieć taką jedną osobę, której można zaufać i się ze wszystkiego zwierzyć, a tą osobą jest przyjaciel, prawdziwy przyjaciel"...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.abramakabra.pun.pl www.pwo.pun.pl www.ligapokemon.pun.pl www.pomorskieforumslubne.pun.pl www.legendsfighters.pun.pl